تبلیغات
زهکلوت ما - مطالب اسفند 1394

تصاویر منتخب

درباره ما

زهکلوت من زیباست، مردم ساده و صبورش فرهنگ زیبای بلوچیش نخل های سبز بلندش باید دیده شود.

صفحات دیگر

زهکلوت اوج محرومیت و آفریقای ایران ...

شهر زهکلوت

مشکل آب و برق شهر زهکلوت
شهر زهکلوت در جنوب شرق کرمان و 65 کیلومتری شهرستان رودبار جنوب واقع است ، جمعیت این شهر در حدود 50/000 نفر است اما امکانات آن در حد یک روستا هم نیست . از همه مشکلات این مردم محروم بگذریم نمی شود چشممان را بر روی مشکل برق و آب این شهر محروم بست ، سیستم آب رسانی این شهر مربوط به اوایل انقلاب می باشد و نیاز به تغییر کلی و بروزرسانی دارد . بعد از گذشت حدود 30 سال از انقلاب اسلامی این شهر هنوز ناشناخته مانده و در محرومیت واقعی به سر می برد روستاهای بزرگ این شهر هنوز از آب چاه برای مصرف استفاده می کنند ، برق این شهر نیز در تابستان ها با مشکل افت شدید ولتاژ مواجه است خدا را خوش نمی آید که این مردم مهربان و نجیب در زمانی که دنیا رو به تکنولوژی و پیشرفت پیش می رود هنوز مشکل برق و آب داشته باشند .

ما از کاندیدهای اتخاب شده انتظار داریم ...

روستاهای زهكلوت شهر زهکلوت

کاندیدها مردم را فراموش نکنید

انتخابات تمام شد ان شاء الله نمایند انتخاب شده بتواند به سلامت کامل این مسیر سخت و دشوار نماینده مردم محروم بودن را تا آخر به درستی به پایان برساند .

خاله نور بی بی می گفت : همین که انتخابات شروع می شود به یادمان می افتید دیگر خسته شدیم از بس وعده و وعید به ما دادید اما عمل نکردید ما هنوز جاده نداریم ، مدرسه نداریم ، دخترم شناسنامه ندارد ( نمی دنش ) برای همه خانه ساختند به ما که رسید تمام شد .

آقای دادمحمد می گفت : چشمانم سو ندارد و به سختی زندگی می کنیم  فقط امیدمان به خداست من که اینا رو نمی شناسم خدا کند هر کسی که به مجلس می رود به فکر ما هم باشد ( پناه بر خدا )

نامزدهای تایید شده شهرستان های رودبارجنوب ، منوجان ، قلعه گنج ، کهنوج و فاریاب

روستاهای زهكلوت اطلاعات عمومی پاسخ به سوالات شهر زهکلوت

لیست کاندیداهای تایید شده سال 94 شهرستان های رودبار ، منوجان ، کهنوج، فاریاب

افرادی که به قدرت و منصب می رسند، بدون شک هم کارهای نیک و هم کارهای غیر پسندیده انجام خواهند داد و اگر ما با معیار رای بدهیم، در کارهای خیری که این فرد انجام می دهد مثل ساخت بیمارستان و مدرسه و غیره شریک هستیم و اگر کارهای شری مرتکب شوند، مصون هستیم.(حجت‌الاسلام والمسلمین قرنی) ادامه مطلب