تبلیغات
زهکلوت ما - مطالب مهر 1394

تصاویر منتخب

درباره ما

زهکلوت من زیباست، مردم ساده و صبورش فرهنگ زیبای بلوچیش نخل های سبز بلندش باید دیده شود.

صفحات دیگر

نمایندگی دادگاه بخش جازموریان راه اندازی شد ...

شهر زهکلوت جازموریان

دادگاه شهر زهکلوت

رییس کل دادگستری کرمان، فرمانده انتظامی استان، فرمانداران جنوب کرمان، امام جمعه رودبار و جازموریان و جمعی از قضات استان در آیین راه اندازی این نمایندگی حضور داشتند.
فرماندار رودبار جنوب در حاشیه این آیین گفت: بخش جازموریان با جمعیت 54 هزار نفر در فاصله 75 کیلومتری مرکز شهرستان رودبار جنوب است.
عطاء الله ناوکی افزود: فاصله روستاهای این بخش تا مرکز شهرستان در بعضی نقاط به 150 کیلومتر می رسد و نبود نمایندگی برخی دستگاه ها در این بخش مشکلاتی را برای مردم به همراه دارد.

ادامه مطلب

نحوه قرار دادن حاشیه رنگی دور عکس در وبلاگ یا وبسایت ؟

کد نویسی

ایجاد حاشیه رنگی زیبا در اطراف عکس برای وبسایت و سایت

سلام خدمت بازدیدکنندگان باحال < زهکلوت ما >امیدوارم همیشه سرحال و سرزنده باشید ، امروز قصد داریم تا نحوه قرار دادن حاشیه رنگی در وبلاگ یا وبسایت رو به شما عزیزان آموزش بدیم برای مشاهد کامل این آموزش لطفا به ادامه مطلب بروید .

ادامه مطلب

عادات و اخلاق خوب آدولف هیتلر

اطلاعات عمومی دانستنی ها

هیتلر

نام این مرد همواره تداعی کننده جنگ، خونریزی، دیکتاتوری و رعب و وحشت بوده است. هرگاه اعتراضی علیه سیاستمداری در جهان در مخالفت با جنگ یا اعمال ضد بشری برگزار شود، عکس وی را در کنار عکس آدولف هیتلر قرار می دهند یا سبیلی شبیه آنچه هیتلر داشت برای او می کشند. این امر بدین معنی است که هیتلر نمادی از شر مطلق شده است. با این وجود این مرد عادات و رفتار ها و اعتقادات خوبی هم داشته است. در ادامه مطلب برخی از عادات و اخلاق خوب وی را مرور می کنیم
ادامه مطلب

تمام مضرات کلش اف کلنز + ویدیو از استاد رائفی پور درباره این بازی

اطلاعات عمومی شهر زهکلوت اجتماعی

تمام ان چیزی که باید درباره کلش بدانیم

«کلش آف کلنز» که به یکی از پرطرفدار‌ترین بازی‌های رایانه‌ای در میان جوانان و خانواده‌های ایرانی تبدیل شده است، علاوه بر ایجاد حداقل 20 آسیب مخرب در حوزه روانشناسی یک بازی اعتیاد آور و مخرب شناخته شده است.

ادامه مطلب