تبلیغات
زهکلوت ما - مطالب فروردین 1395

تصاویر منتخب

درباره ما

زهکلوت من زیباست، مردم ساده و صبورش فرهنگ زیبای بلوچیش نخل های سبز بلندش باید دیده شود.

صفحات دیگر

تمام کارهای که برای ترک سیگار باید انجام داد ...

اجتماعی اموزش علوم

مشکل ترک سیگار جوانان زهکلوت

واقعیت این است که بیشتر سیگاری ها هیچ وابستگی بدنی به کشیدن آن ندارند و اعتیاد به سیگار بیش از آنکه جنبه فیزیکی و جسمی داشته باشد علل و ریشه های روانی دارد و از همین رو مساله ترک آن بسیار دشوار است.

اما اگر  شما هم جزء صدها میلیون سیگاری موجود در جهان هستید بهتر است بدانید که نتایج تحقیقات جدید (سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴) دانشمندان نشان می دهد ترک سیگار اگر زیر سن ۴۰ سالگی روی دهد، فرد سیگاری می تواند بسیاری از خسارت هایی را که به دلیل کشیدن سیگار به بدن خود وارد کرده است ،جبران کند و مانند یک فرد غیر سیگاری به حیات خود ادامه دهد.

ادامه مطلب

رودخانه زیبای بهبود بهشت ناشناخته جازموریان ...

شهر زهکلوت تصاویر محلی

رودخانه زیبای بهبود

در چهل و پنج کیلومتری شمال شرقی بخش جازموریان روستای دهنوکوهستان قرار دارد .  از روستای دهنوکوهستان که به بالا حرکت کنیم زیبای های طبیعت چشم را نوازش می دهد ، بند خاکی جنت آباد ، جنگل حاشیه کوه سفید و در ده کیلومتری این روستا رودخانه بکر و بسیار زیبا به اسم بهبود قرار دارد که بهشتی ناشناخته است .
ادامه مطلب

حالا که به فلان کاندید رای دادید من کاری به شما ندارم ....

شهر زهکلوت

مسجد روستای دهنو کوهستان ( زهکلوت )

امروزه خیلی از مردم مراقب زبان خود نیستند، همین حرفی که از زبان خارج می‌شود، می‌تواند گاهی اوقات دنیایی را به هم بریزد و گاهی اوقات همین زبان یک خانواده یا شهری را به هم بریزد، زبان بیان‌گر عقل است، باید خیلی مراقب زبان خود باشیم و سعی کنیم از این زبان همیشه در راه خدا و کار خیر استفاده کنیم.
پیام مردم دهنوکوهستان : قرار شد یکی از مسئولان بعد از قرائت فاتحه برای عید امسال یک گروه جهادی را برای ساخت و تکمیل مزار شهدای دهنو کوهستان بفرستد تا مسجد نیمه ساخته را تکمیل کنند ، در واقع ایشان این قول را به شهدا دادند اما عید که رسید به ایشان که زنگ زدیم در جواب فرمودند شما به فلان کس رای دادید توقع دارید به شما کمک کنم بروید و به هر کسی که رای دادید بگویید که مسجد را بسازد .