تبلیغات
زهکلوت ما - مطالب اردیبهشت 1396

تصاویر منتخب

درباره ما

زهکلوت من زیباست، مردم ساده و صبورش فرهنگ زیبای بلوچیش نخل های سبز بلندش باید دیده شود.

صفحات دیگر

لطفا سیب زمینی نباشید ....

شهر زهکلوت رودبارجنوب جازموریان

لطفا سیب زمینی نباشید

با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری،  دیدگاهها  و  معیارهای  مختلفی در  خصوص   انتخاب  کاندیدای  مطلوب،  از سوی  برخی فعالان و جریانات سیاسی ارائه شده است. معیارهایی مانندکاندیدای رای آور، صالح  مقبول  و  معیارهای  دیگری  از  این  قبیل.
حال با توجه به اینکه در کشف معیارها، دیدگاهها و نظرات مقام معظم رهبری ملاک و مدنظر است، لازم است  تا  با  مراجعه  به   بیانات  ایشان،  معیار  انتخاب کاندیدای  مطلوب  را  بدست  آورده  و  براساس  آن نسبت به انتخاب رئیس جمهور مطلوب اقدام کنیم.  با  ملاحظه  بیانات  مقام  معظم رهبری  در  دیدار  با  اقشار  مختلف جامعه،  مشخص  می  شود  که ملاک   ایشان   در   انتخاب رئیس   جمهور   مطلوب، انتخاب  کاندیدای  اصلح است.   بر   این   اساس برآنیم   تا   با   در   نظر گرفتن   معیار   مزبور، به    بررسی    «ضرورت انتخاب   اصلح»،   «ویژگی های   فرد   اصلح»،   «تکلیف گرایی   یا نتیجه گرایی در انتخاب» و همچنین «روش شناسایی فرد مطلوب» از دیدگاه مقام معظم رهبری بپردازیم :


ادامه مطلب

زندگی نامه استاد اسپندار + دانلود آلبوم

شهر زهکلوت آهنگ بلوچی آهنگ محلی رودبارجنوب موسقی

شیرمحمداسپندار

مردی که فقر سالیان جوانی و کودکی گردی از اندوه را بر چهره اش نشانده. او هنوز هم نمی داند که سن واقعیش چقدر است. چون شناسنامه اش را به موقع نگرفته اند. شیرمحمد ترجیح می دهد که به جای حرف زدن دونلی بنوازد. معتقد است که با این ساز بهتر می تواند بگوید. این آدم که یکی از افتخارات موسیقی ایران به شمار می رود با همین دونلی روح سرزمین اش را به ینگه دنیا معرفی کرده. شیرمحمد نوازنده ای است که باورش می کنیم و به عنوان نماینده یک گوشه دورافتاده از سرزمین به رسمیت می شناسیم.
ادامه مطلب

آموزش ساخت لودینگ با کمک نرم افزار فتوشاپ ...

دانستنی ها رودبارجنوب اموزش متنوع

ساخت لودینگ


در پست امروز قصد دارم با هم یه لودینگ زیبا رو که برای طراحی وب خیلی به دردتون مخوره رو آموزش بدم ، شما عزیزان می توانید این ویدیو را در ادامه مطلب مشاهده کنید .
ادامه مطلب